charakterownia-stamp-no-border

Magdalena Stokłosa mgr psycholog, dyplomowany psychoterapeuta Psychodynamiczny, mgr socjolog.

Pomaga osobom dorosłym jak i młodzieży w zmianie w zakresie objawów jakie pacjent zgłasza. Obniżony nastrój, smutek, samotność, lęki, myśli samobójcze, trudności z jedzeniem, impulsywność i chaos w życiu.

Prowadzi sesje terapeutyczne, konsultacje w gabinecie i on-line. Specjalizuje się w leczeniu depresji, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zaburzeń nastroju i lękowych oraz zaburzeń związanych ze stresem. Pomaga i wspiera w obecnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19.

Praktykę zawodową rozwijała w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku na Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym oraz Oddziale Psychiatrycznym Sądowym dla Nieletnich o wzmocnionym zabezpieczeniu. Następnie następnie pracowała w Centrum Zdrowia Psychicznego w Poradni dla Dzieci i Dorosłych oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym na
Górnym Śląsku. Praktykowała w Centrum Psychiatrii Neuromed na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Młodzieży we Wrocławiu. Pomoc potrzebującym to jej praca i pasja. Jej historia rozpoczęła się pracując w firmach w obszarze HR oraz prowadząc własną działalność gospodarczą, gdzie jako certyfikowany Coach ACC
pomagała klientom w rozwoju zawodowym i osobistym. Kształciła się na Uniwersytecie SWPS w Katowicach na specjalności psychologia kliniczna. Uzyskała dyplom psychoterapeuty Psychodynamicznego w 4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie, która jest specjalistycznym podyplomowym szkoleniem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest również mgr socjologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Poszerzanie kompetencji jest dla niej bardzo ważne. Obecnie uczestniczy w specjalistycznym Studium Zaburzeń Odżywiania w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu. Uczestniczy w konferencjach naukowych i licznych szkoleniach. Pracuje na terenie Wrocławia i on-line. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Swoją pracę poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Rejestracja Online