Joanna Kasprzyk
Mgr psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych doświadczających: nerwic, stanów lękowych, zaburzeń emocjonalnych, depresji, zaburzeń osobowości i dolegliwości psychosomatycznych.

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), które przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyła 5-letnie studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna w SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu.

Kierując się potrzebą pogłębienia swojej wiedzy i doświadczenia ukończyła także: Studia Podyplomowe z zakresu coachingu akredytowane przez ACSTH, Certyfikowany kurs psychoterapeutyczny z zakresu Logoterapii zorganizowany przez Institute of Biofeedback and Noo-Psychosomatic w Lublinie akredytowany przez International Association of Logotherapy and Existential Analysis at the Viktor Frankl Institute Vienna, Integratywną Metasystemową psychoterapię krótkoterminową zorganizowaną przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej w Krakowie oraz Szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania z elementami dialogu motywującego zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed „ we Wrocławiu oraz Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym i Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic.

Rejestracja Online