charakterownia-stamp-no-border

Edyta Dadek - psycholog, psychoterapeuta, doradca personalny

Psycholog, doradca personalny, psychoterapeuta poznawczo-behawioralnym w trakcie procesu certyfikacji (w ramach szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej przy Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu).

Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Świadczy pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z lękiem (fobia prosta, lęk uogólniony, lęk społeczny, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne oraz osób, które doświadczyły w swoim życiu wydarzenia traumatycznego jak uczestnictwo w wypadku samochodowym (zarówno w roli sprawcy jak i ofiary), gwałt, napaść i innych zdarzeń zagrażających życiu lub zdrowiu. Prowadzi terapię depresji, zaburzeń snu (problemy z zasypianiem, przedwczesne lub częste budzenie się, pogorszenie jakości snu) oraz zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość). Pomaga także w radzeniu sobie ze stresem zawodowym, trudnościami w kontaktach interpersonalnych i zarządzaniu czasem.

Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu (specjalność psychologia kliniczna oraz w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości (kierunek socjologia, specjalność doradztwo personalne) oraz na Uniwersytecie Opolskim (socjologia problemów społecznych). Ukończyła także Studium Menedżerskie Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz pierwszy etap dwustopniowych studiów terapii poznawczo-behawioralnej.

Posiada 10-cio letnie doświadczenie zawodowe związane z doradztwem personalnym.

Doświadczenie z pacjentami zdobywała w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu wspierając osoby z diagnozą nowotworową oraz w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu pracując z osobami chorymi na depresję jedno i dwubiegunową oraz schizofrenię.

Rejestracja Online