Elżbieta Gregorasz
mgr psycholog, psychoterapeuta

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi w zakresie terapii depresji, nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania. Pracuje z chorymi na choroby nowotworowe oraz ich rodzinami. Zajmuje się także wsparciem w kryzysie przeżywanym w związku ze śmiercią bliskiej osoby.

Od 7 lat pracuje z chorymi onkologicznie m.in. w Dolnośląskim Centrum Onkologii i hospicjach. Pracowała jako psychoterapeuta na oddziale dziennym leczenia uzależnień w Rawiczu i poradni rodzinnej Bajka.

Odbyła staż na Oddziale Nerwic w Katedrze Psychiatrii na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz w Zakładzie Terapii Rodzin Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Koordynatorka studiów podyplomowych z psychoonkologii na Uniwersytecie SWPS. Autorka artykułów oraz 2 rozdziałów podręcznika psychoonkologicznego.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz 4- letni całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Odział Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości oraz Katedrę i Klinikę Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kurs jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Rejestracja Online