Magdalena Kraśnicka-Mosiołek mgr psycholog, psychoterapeuta

Specjalizuje się w terapii depresji, nerwicy, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychotycznych, dolegliwości psychosomatycznych. Swoją ofertę kieruje do osób, które doświadczają kryzysu życiowego, trudności emocjonalnych, trudności w relacjach, zmagają się z chorobą własną lub bliskiej osoby (również chorobą nowotworową), doświadczyły utraty, przeżywają żałobę po stracie, zmagają się z niepłodnością.

Udziela konsultacji rodzicom, którzy doświadczają trudności wychowawczych oraz szkolnych, jak również chcą lepiej zrozumieć swoje dzieci. Pracuje z młodzieżą przeżywającą trudności związane z dorastaniem.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryji, na Oddziale Psychiatryczno- Rehabilitacyjnym oraz Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, na Oddziałach Medycyny Paliatywnej, Chirurgii Onkologicznej, Hematologii oraz w Hospicjum Domowym, w Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu oraz w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy Fundacji Dzieci Specjalnej Troski w Legnicy.

Prowadziła warsztaty i treningi rozwoju osobistego dla młodzieży zagrożonej wykluczeniu społecznemu. Psycholog konsultujący w ramach pilotażowego projektu rewitalizacji społecznej obszaru wsparcia w Legnicy. Wykładowca konferencji psychoonkologicznych oraz corocznej konferencji „Schizofrenia otwórzcie drzwi”. Obecnie pracuje w Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska.Prowadzi prywatną praktykę we Wrocławiu oraz Legnicy. Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Wrocławskim we Wrocławiu (specjalność psychologia kliniczna).

Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej , a w jej ramach 2-letnie Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie. Kształciła się w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu (Szkoła Psychoterapii).

Obecnie jest w trakcie procesu certyfikacji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Posiada doświadczenie pracy zarówno indywidualnej, jak i z grupą. Swoją pracę terapeutyczną poddaje systematycznej superwizji superwizorów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Umów wizytę